PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Optometrista (M/Ž)

Hledáme nového člena našeho týmu optometristů. Pokud chcete pracovat v moderní a špičkové oční klinice, přidejte se k nám. Rádi přivítáme i čerstvé absolventy oboru optometrie.

OCP optometrista jobs

Náplň práce

  • objektivní a subjektivní stanovení kvality zrakové funkce zákazníka, určení korekčních hodnot
  • doporučení vhodné korekční pomůcky
  • vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad a aplikace kontaktních čoček
  • aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol
  • poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
  • prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • vedení administrativy a záznamů zákazníků

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (Bc.), případně adekvátní vzdělání v tomto oboru
  • pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost
  • chuť učit se novým věcem
  • profesionální přístup k zákazníkům
  • anglický jazyk

Nabízíme

  • zázemí špičkové kliniky s tradicí a přátelskou atmosférou
  • motivační finanční ohodnocení
  • možnost osobního rozvoje
  • nadstandardní zdravotní péči pro zaměstnance i rodinu
  • jednosměnný provoz
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost účasti na odborných kongresech
  • motivační platové ohodnocení
  • příspěvek na stravování, Multisport karta a mnoho dalších benefitů
  • Nástup možný ihned, nebo dohodou
  • Možnost i na zkrácený úvazek
  • Vhodné i pro absolventy

V případě, že vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis manažerce kliniky: ivana.svobodova@ocp.cz. Děkujeme, budeme se na vás těšit!