PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Optik (M/Ž)

Pro naši Optiku Port7, která je součástí Očního centra Praha, hledáme nového člena týmu. Pokud chcete pracovat v přátelském kolektivu v moderním prostředí na špičkové oční klinice, přidejte se k nám. Nástup možný ihned, nebo po dohodě.

OCP optik jobs

Náplň práce

  • Nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • Přívětivé poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
  • Každodenní komunikace se zákazníky
  • Administrativní práce spojená s chodem optiky
  • Úzká spolupráce s lékaři kliniky a optometristkou
  • Objednávky a evidence obrub a pomůcek
  • Komunikace s dodavateli obrub a skel
  • Vedení tržeb a pokladny
  • Podílení se na strategii prodeje
  • Neustálé zlepšování služeb pro zákazníky

Požadujeme

  • Optimálně několikaletou praxi v oční optice (není však podmínkou)
  • Odborné vzdělání v oboru optiky, a/nebo 3 roky zkušeností v prodeji v oční optice
  • Pozitivní přístup k lidem
  • Dobré estetické vnímání a cit pro nové trendy
  • Zodpovědný a samostatný způsob práce
  • Ochota pomáhat a řešit požadavky zákazníků

Nabízíme

  • Motivační mzdový a bonusový systém
  • Bonusy z měsíční a roční tržby
  • Výběr zboží, které budete prodávat je na Vás
  • Práce s kvalitním zbožím
  • Brýle se zaměstnaneckou slevou
  • Stabilní práci s férovým pracovním jednáním
  • Zázemí stabilní oční kliniky poskytující komplexní oční péči od diagnostiky po chirurgii
  • Moderní nadčasové prostory a pracovní zázemí
  • Nový model umístění optiky

Naše benefity

  • Příjemný kolektiv, práce v moderním prostředí
  • Práce na hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • Dlouhodobou spolupráci, jednosměnný provoz
  • Nadstandardní platové ohodnocení (fixní složka, pohyblivá složka)
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dovolenou
  • Balíček pro zdraví
  • Úhrada MHD
  • Sick days – 3 dny
  • Občerstvení na pracovišti

V případě, že vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis manažerce kliniky ivana.svobodova@ocp.cz. Děkujeme, budeme se na vás těšit!